Araç Güneş Yanığı Tamiri

Araç güneş yanığı tamiri güneş yanıkları ve hava koşulları sebebiyle arabanın boyasının etkisini zamanla kaybetmesi sonucu yapılan bir tamir türüdür. Araç Restorasyon ise bu hizmet kapsamında araçların güneş kaynaklı sorunlarını tamir etmesinde bir numaralı şirkettir.  Otomobil güneş yanığı tamiri genel olarak tavan kısmında, ön kaput kısmında ve arka bagaj kısımda görülmektedir. Bunun nedeni ise güneşe maruz kalan en çok kısımlar buralardır.

Araç Güneş Yanığı Tamiri
Araç Güneş Yanığı Tamiri

Güneş Yanıkları Neden Oluşur?

Güneş yanıkları pek çok faktörden dolayı oluşabilmektedir. Bu faktörler genel itibariyle direkt olarak aracın güneş ışınlarına maruz kalması, park halinde güneş altına koyulması arabada güneş yanıklarına sebep olarak bu kısımlarda renklerin solması oluşabilmektedir. Araçlar yeteri ölçüde korunmadığı takdirde bu zararlı güneş ışınlarına maruz kalabilmekte zamanla da yıpranmalar oluşabilmektedir. Sonuç olarak ise araçlarda güneş yanıkları oluşmaktadır. Arabadaki güneş yanığı nasıl geçer, arabanın üzerindeki güneş yanığı nasıl giderilir gibi aklınızda sorular bulunmaktaysa Araç Restorasyon bu kapsamda sizlere en iyi hizmeti kolaylıkla ve titizlikle sağlayacaktır.

Arabada Güneş Yanığı Nasıl Geçer?

Arabada güneş yanığı nasıl geçer sorusu genellikle her araç kullanan bireylerin akıllarına takılan ve rahatsız eden bir düşüncedir. Araçlarda güneş yanıkları yukarıda da detaylı bir şekilde açıklandığı gibi pek çok faktörü bulunmaktadır. Öncelikle arabada güneş yanıklarının oluşmaması için birtakım önlemlerin alınması gereklidir. Bu önlemler arasında güneş ışığına maruz bırakılmayan yerlere aracı parketmek, hava koşulları sebebiyle kapalı bir alana parketmektir. Eğer araçlarda güneş yanığı oluştuysa bu konuda firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sağlayarak yanık oluşumlarını giderici çözümlerle müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmakta ve kazanmaya devam etmektedir.

Araç Güneş Yanığı Tamiri Fiyatları

Boyasız güneş yanığı giderme işlemlerimiz için öncelikle aracınızın durumunu görmemiz gerekmekte ve güneşten etkilenen parçaları saptamamız gerekmektedir.Güneş yanığı giderme işlemlerimiz tamamen boyasız olup özel solisyonlar kullanarak yapılan bir işlemdir lütfen size en yakın şubemiz‘den detayları öğrenip fiyat talep edebilirsiniz.