Araçlar her geçen gün farklı çevresel faktörlerden dolayı kirlenebilmekte ve tozlanabilmektedir. Tozlanan farlar ise otomobilin dış görünüşünü olumsuz etkileyerek aracın olduğundan daha eski olduğunu gösterebilmektedir. Bundan dolayı farların periyodik bir şekilde temizlenmesi ve yenilenmesi ön görülmektedir. Bu kapsamda Araç Restorasyon bünyesinde barındırmış olduğu profesyonel ekip arkadaşları ve özel ekipmanları sayesinde müşterilerine araç far temizleme işlemiyle en iyi hizmeti sağlayan bir numaralı şirkettir.

Otomobil farları zaman içerisinde zararlı güneş ışınları sebebiyle veya olumsuz hava koşullarından dolayı farların renkleri matlaşabilir veya renk değiştirmesi görülebilmektedir. Bu durum sadece dış görüntüyü estetik açıdan bozmasının yanı sıra aynı zamanda sürücünün de araç kullanmasını olumsuz etkileyebilmektedir.

Araç Far Temizliği Nasıl Yapılır?

Araç far temizliği nasıl yapılır sorusu genellikle otomobillerinin farlarında sorun yaşayan ve temizletme işlemi yaptırmak isteyen bireylerin akıllarına takılan soru olarak görülmektedir. Araç far temizliğini Araç Restorasyon firması uzman ekip arkadaşları ve özel ekipmanları aracın far temizliği için genel bir değerlendirme yaparak işlem sürecini başlatmaktadır. İlk olarak aracın farlarının üzerinde oluşan kirlerin yok edilmesi sağlanmaktadır. Pasta uygulaması olarak isimlendirdiğimiz işlem ile alan düzeltilerek parlatma işlemi yapılmaktadır. En son uygulamamızda ise cila olarak adlandırdığımız işlemimizle otomobilin farları pürüzsüz ve daha parlak bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktayız.

Araç Far Temizleme Fiyatı Nedir?

Araç Restorasyon araç far temizleme fiyatı kapsamında her müşterisine zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlayan köklü bir firmadır. Firmamızın misyonu müşteri güveni ve memnuniyeti her daim her şeyden önce tutmaktır. Bundan dolayı bünyemizdeki uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde en iyi hizmeti her daim vermekteyiz.