Araç Detaylı Temizlik

Araç Restorasyon detailing araç detaylı temizlik kapsamında yıllardır müşterilerine en iyi hizmeti sağlayan bir firmadır. Müşterilerilene araç detaylı temizlik uygulamasını işinde uzman ve en iyi ekipmanlar ile sunmaktadır.

Araçların uzun bir süre temizliği ve onarımı yapılmadığı süreçte bakteri ve mantarlar üretebilmekte dolayısıyla sağlığa zararlı bir ölçüye gelebilmektedir. Bu problemi çözebilmek için Araç Restorasyon müşterilerinin sağlığını ve memnuniyetini ana prensibi olarak belirlemektedir.

Araç Restorasyon detailing araç temizlikte ilk olarak firmamıza getirilen aracın tozlardan arınma işlemi uygulaması yapılmaktadır. Aracın paspasları, tabanlarda yer alan halıları, kokpit bölümlerin tozları arındırması sağlanmakta;  havalandırma kısımları, klima bölümleri, koltuk atları ve pandizot kısımlarının temizlenmesi yapılmaktadır. Tozların arınma işlemi oldukça önemli bir bölümü kapsamaktadır. Bundan dolayı firmamız bu konuda titiz bir çalışma yapmaktadır. Her aracın kaplama alanı farklı olmasından dolayı da her araç için farklı malzemeler tercih etmekteyiz. Kumaş koltuğa sahip olan araçlar için ise firmamız bünyesinde barındırdığı özel temizlik malzemelerini kullanmaktadır. Böylelikle koltukların fırçalanması yapılarak vakumlama aletlerimizle temizliği ve kurulanmasını yapmaktayız. Bu işlemler profesyonellik gerektiren işlemler olduğundan dolayı firmamız titiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla detailing araç detaylı temizlik kapsamında bir numaralı bir şirkettir.

Tavan kısımlarını ise hassas olmaarından dolayı herhangi sarkma veya bozulmaya sebep olmadan titizlikle temizlemesini yapmaktayız. Konsol, torpido, bagaj, kapı içleri ve plastik olan bölümlerin kir ve tozlardan arınması için detaylı bir temizlik yapmaktayız. Temizlik sonrasında ise aracın plastik kısımlarının zarar görmemesi için korumalı işlemler uygulamaktayız.

Aracın dış yüzeyi için firmamız; asfaltın aşırı ısınması, yolların tozlu olması veya diğer çevresel nedenlerden dolayı aracın dış yüzeyi kirlenemekte ve sağlığa zarar oluşturabilmektedir. Firmamız bu kapsamda aracınızın detaylı temizliği yapılarak orijinal görüntüsüne kavuşmasını sağlamaktayız. Uygulamalarımıza en son teknolojik ekipmanlarımızla ve ekip arkadaşlarımızla gerçekleştirmekteyiz.  Araç Restorasyon detailing detaylı araç temizleme işlemlerini özel ürünler tercih ederek temizleme uygulamalarını yapmaktadır.

Detaylı Temizlik Kademeleri

  • Aracın iç kısmı tozlardan arındırılması sağlanmaktadır.
  • Torpido, koltuk kısımları, tavan döşeme bölümü, bagaj ve plastik olan bölümlerin özel temizlik işlemi sağlanmaktadır.
  • Özel vakumlama araçlarımızla tozları alınan kısımların nemlenmesi sebebiyle ıslaklığı sağlanmaktadır.
  • Bagaj ve zemin bölümlerin özel malzemelerle yumuşatılarak aygııtlarla temizlenmesi sağlanmaktadır.
  • Plastik kısımlar titizlikle temizlenmektedir.
  • Tüm bu uygulamalar sonunda kurutma çalışmaları yapılmaktadır.
  • Daha sonra ise en iyi ozon makinamızla temizliği sonlandırılmaktadır.