Otomobil sahibi bireyler zamanla araçlarında değişiklik yapmak istemektedirler. Bu değişimler genel olarak otomobillerin içinde ve dışında olarak ikiye ayrılmaktadır. Cam filmi ise bu noktada çoğunlukla araçlarında değişiklik yapmak isteyen bireylerin odak noktası olmuştur. Fakat cam filmi her ne kadar dışarıdan estetik bir görüntüye sahip olunmasını sağlasa da birtakım kuralları bulunmaktadır. Bundan dolayı akıllara takılan ilk soru cam filmi yasak mı sorusu olmaktadır. Belirtilen kurallar dahilinde cam filmi uygulandığında hiçbir yasak uygulaması bulunmamakta üstelik araçlara estetik bir görüntüye kavuşturmasının yanı sıra pek çok avantajları bulunmaktadır. Araç Restorasyon bu kapsamda ise bünyesinde barındırmış olduğu profesyonel ekip arkadaşları ve özel ekipmanları sayesinde müşterilerine her türlü avantajı sağlayan, uygulamayı titizlikle yapan büyük bir şirkettir.

Araç Cam Filmi
Araç Cam Filmi

Cam Filminin Avantajları Nelerdir?

  • Aracın estetik bir görünüm kazanmasını sağlar,
  • Araç içerisinin dışarıdan görünmesini engeller,
  • Zararlı güneş ışınlarını filtreleyerek, araç içerisini korur,
  • Zararlı güneş ışınlarını filtreleyerek yaz mevsiminde klimanın daha etkili bir soğukluk bırakır,
  • Özel yapısı sayesinde otomobil camlarının çizilmesini engeller,
  • Camlar darbe aldığında camların parçalanmamasını sağlamaktadır.

Araç Restorasyon cam filmi uygulamalarında yukarıda sayılan tüm faktörleri kapsayacak şekilde özel ekipmanları ve uzman ekibiyle gerçekleştirmektedir.

Cam Filmi Yasak Mı?

Cam filmi yasak mı sorusu araçlarına cam filmi yaptırmak isteyen fakat yasak olduğu öne sürüldüğü için kuşkuyla yaklaşıldığı gözlemlenen bir uygulamadır. Bu konuda Araç Restorasyon müşterilerine net bilgiler sunarak ve uygulama sürecini detaylı bir şekilde anlatarak uygulama sürecine başlamaktadır. Cam filminin yasak olup olmadığı tek faktör uygulanan filmin sürücünün görüşünü engelleyici bir biçimde olup olmadığıdır. Belirtilen yasal kurallara göre cam filmi ışığı ve güneşi 70 ölçüde içeriye geçirmesi gereklidir.

Cam Filmi Fiyatları

Araç Restorasyon cam filmi fiyatları kapsamında her müşterisine maliyetten ve zamandan tasarruf ettiren büyük bir firmadır. Fiyatlandırma kapsamında birtakım faktörler rol oynamaktadır. Bu faktörler genel olarak kullanılacak olan malzemenin kalitesi, uygulanacak olan alanın büyüklüğü gibi faktörler rol oynamaktadır. Araç Restorasyon cam filmi uygulamalarında uzman ekip arkadaşları ve en özel ekipmanları ile kusursuz uygulamalar yapmaktadır.