Otomobiller her türlü konumda olumsuz hava koşullarından veya dış şartlardan dolayı zarara uğrayabilmesi oldukça mümkündür. Bu kapsamda araçların olumsuz etkilenmesi dolayısıyla fazla maliyetlere yol açmaması için koruyucu yöntemlere başvurmak gereklidir. Araç Restorasyon kaput koruyucu film işlemleri kapsamında bünyesinde barındırmış olduğu profesyonel ekip arkadaşları ve son teknolojik ekipmanlar sayesinde en iyi hizmeti sağlayan bir numaralı şirkettir.

Kaput Korucu Film Nasıl Uygulanır?

Araç Restorasyon kaput koruyucu film işleminde ilk olarak kaput koruyucu film yapılacak alanın titizlikle temizlenmesini sağlayarak işlem için hazırlığı başlanmaktadır. Bütün pürüzlerin temizlenmesi oldukça önemli bir husustur. Daha sonra uzman ekiplerimiz alanların temizliğini yaptıktan sonra son model koruyucu film alana yerleştirilmektedir. Bu süreçte alanda hava kabarcıklarının oluşması oldukça normaldir. Meydana gelen hava kabarcıklarını özel ekipmanlarımızla yok etme işlemi yapılmaktadır. Daha sonraki süreçte koruyucu filmin fazla gelen kısımları kesilerek özel ekipmanlarımızla sıcak hava verilerek işlem sonlandırılmaktadır.

Kaput Koruyucu Filmin Ömrü Ne Kadardır?

Kaput koruma filmi ömrü kapsamında Araç Restorasyon bünyesinde barındırmış olduğu özel ekipmanlar sayesinde bu hizmet kapsamında müşterilerine uzun ömürlü işlemler sunmaktadır. Kaput koruyucu film işlemi yapıldıktan sonraki süreci ise otomobil sahibinin kullanım şartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu kapsamda otomobilin olumsuz dış şartlardan ne kadar etkilenebildiği ön plana çıkmaktadır.

Kaput Koruyucu Film Hakkında En Çok Merak Edilenler

Kaput koruyucu film yaptırmak veya yaptıran bireylerin genellikle akıllarına takılan soru kaput koruma filmi boyaya zarar verir mi olabilmektedir. Araç Restorasyon bu kapsamda en iyi işlemleri müşterilerine sunmalarından dolayı boya üzerinde herhangi bir zarar oluşturmamaktadır. Bu işlem profesyonellik gerektiren bir işlem olmasından dolayı Araç Restorasyon bünyesinde barındırdığı uzman ekip arkadaşları sayesinde hiçbir şekilde başka bir alana zarar vermeden işlemlerini yapmaktadır. Böylelikle her daim müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanan bir numaralı şirket olarak tanınmaya devam etmektedir.

Kaput koruma filmi fiyatı kapsamında ise Araç Restorasyon her müşterisine zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlayan güvenilir bir şirkettir. Bu işlemi firmamız genel olarak bir buçuk saat içerisinde işlemlerini titizlikle yaparak aracı sizlere teslim etmektedir.