Sigara Yanık Tamiri

Sigara Yanık Tamiri
Sigara Yanık Tamiri

Araçlarda sigara tüketmek her ne kadar sağlıksız ve güvensiz olmasına karşın her ülkede araçlarda sigara tüketilmektedir. Birtakım dikkatsizlikler sebebiyle araçların koltukları ve döşemelerinde sigara yanıkları oluşabilmektedir. Bu kapsamda Araç Restorasyon araba sigara yanığı tamiri Ankara olarak en iyi çözümler üreterek müşterilerini bu sorunlardan kurtarmaktadır.

Araç içlerinde sigara tüketmenin pek çok zararları bulunmaktadır. Bunlar; araçların koltuklarını ve döşemelerini sigara yanıklarına sebep olmasıyla birlikte aynı zamanda araç içinin kötü sigara kokusuna maruz kalmaya sebebiyet verebilmektedir. Fakat firmamız oluşan sigara yanık tamiri hizmetleri kapsamında araçlarda döşeme değişikliği masraflı bir durum olmasından dolayı müşterilerine koltuk ve döşeme değişikliği yaptırmadan en iyi çözümlerle tamir ederek müşterilerinin sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Sigara yanığı meydana gelen bölgeyi değiştirmek durumunda kalmamakta dolayısıyla maddi tasarruf sağlamakta,

Sigara Yanık Tamirinin Faydaları

Araç Restorasyon müşterilerine koltuk ve döşeme değişikliği yaptırmaya gerek duymadan şu avantajları sunmaktadır:

  1. Aracın değer kaybını önleyicidir.
  2. Kötü bir görüntü oluşmasını engellemektedir.
  3. Yanıkların ve yırtıkların büyümesini önlemektedir.
  4. Yerinde tamir yapımı sayesinde zamandan tasarruf edilmesini sağlar.

Sigara Yanık Tamiri Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Sigara yanık tamiri sonrası birtakım dikkat edilmesi gerekilen unsurlar bulunmaktadır. Bunlar:

  • İşlem sonrası kuruma süreci yanığın büyüklüğü de etkin bir rol oynayarak 1 – 3 saat arası değişkenlik göstermektedir. Bu süreç içerisinde tamir edilen yere temas edilmemesi gereklidir.
  • Tamir uygulaması yapıldıktan sonraki 3 – 6 günlük süreç içerisinde tamir edilen bölgeye herhangi bir sıvı dökülmemesi gereklidir.
  • İyi bir sonuç alınması için tamir yapılmadan önce aracın iç kısmı detaylı bir şekilde temizlenmesi gereklidir.

Sigara Yanık Tamir Fiyatları

Firmamız araçlarda meydana gelen sigara yanıklarının tamir edilmesi kapsamında her müşterinin cebine uygun fiyatlarla hizmetlerini en iyi şekilde sağlamaktadır. Araç içerisinde sigara yanıklarından muzdarip olan müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmeleri takdirinde hızlı ve etkili çözümlerle tamir etmekteyiz.